Soutěž o permanentky na olomoucký festival Jeden svět

28. února 2008 Události Autor: Radka Rozkovcová

Ve dnech předjaří proběhne festival dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět i v Olomouci, a to 10. - 14. března. Nabízíme možnost vyhrát 3x2 permanentky na pět festivalových projekcí.

Společnost Člověk v tísni pořádá v Olomouci od 10. do 14. března již desátý, jubilejní ročník festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět 2008. Festival bude slavnostně zahájen v úterý 4. března v 17 hodin na vernisáži výstavy „Krásní a chudí (Etiopie 2004)“ v přízemí Uměleckého centra Univerzity Palackého (Konvikt), Univerzitní 3.

Záštitu nad festivalem již tradičně převzal Václav Havel. Desátý ročník festivalu bude věnován Aun Schan Su Ťij, nositelce Nobelovy ceny míru, a lidem v Barmě, které utlačuje brutální vojenský režim.

 

Festivalovým centrem je Divadlo hudby Olomouc, které je spolupořadatelem festivalu. Zde budou probíhat dva bloky filmových projekcí denně, začínající vždy v 16 a 18 hodin. Nově letos proběhnou festivalové projekce i v kině Metropol, a to vždy ve 21 hodin. Vstupné na každý blok je 50 Kč, permanentka na pět konkrétních projekcí stojí 200 Kč.

Právě o permanentky na pět projekcí do kina Metropol můžete na Proglasu soutěžit, správné odpovědi posílejte do čtvrtka 6. března na e-mailovou adresu rozkovcova@proglas.cz, do předmětu napište, prosím, SOUTĚŽ.

 

Soutěžní otázka:

Kolik celkem dokumentů z celého světa bude na olomouckém festivalu Jeden svět během pěti dní uvedeno?

a) 15

b) 18

c) 37

Podrobné informace o filmových projekcích a doprovodných akcích najdete na www.jedensvet.cz.

Zpravodajství na Proglasu

Zprávy pro lidi dobré vůle ve všední dny v 10, 13, 15 a 20 hodin; v sobotu v 15 a v 18 hodin

Regiony

Regiony