Archiv akcí

Filtr: všechny akce | krátkodobé akce

Výlet do Hradce Králové a zamku Častolovice

Výlet do Hradce Králové a zamku Častolovice

Datum: 25. června 2017 od 06:30 do 19:30 Místo: Bohdaneč, Hradec Králové, Častolovice

Ř.K.Farnost Bohdaneč vás zve na výlet do Hradce Králové a zámku Častolovice. Kromě prohlídky města, bohoslužby a prohlídky zámku je výlet určen i pro milovníky růží, které budete moci shlédnout jak v novém rozáriu v Hradci Králové, tak i v parku zámku Častolovice.

Opera Čaroděj a jeho sluha v brněnské Redutě

Opera Čaroděj a jeho sluha v brněnské Redutě

Datum: 25. června 2017 Místo: Mozartův sál Reduty

V brněnském divadle Reduta je na poslední červnový víkend připravena první repríza strašidelné operní pohádky Ondřeje Kyase a Pavla Drábka „Čaroděj a jeho sluha“. Virtuózní koncert pro tři zpěváky ve výjimečném obsazení – sopranistka Lucie Kašpárková, tenorista Ondřej Koplík a basista Jan Šťáva – vás v Mozartově sále čeká v neděli 25. června. Začínat se bude v 19 hodin.

Svěcení varhan u brněnských minoritů

Svěcení varhan u brněnských minoritů

Datum: 25. června 2017 Místo: kostel sv. Janů

„Přijďte podpořit obnovu loretánských varhan i kůru a zároveň prožít příjemný zážitek z krásy a umění v úchvatném prostředí barokních chrámů.“ Tak zvou brněnští minorité na svěcení loretánských varhan. V kostele svatých Janů a loretánské kapli Panny Marie ji můžete prožít v neděli (25.6.). Program slavnost začne se třetí odpolední zpívanou korunkou k Božímu milosrdenství, o půl hodiny později naváže slavná mše svaté ze slavnosti patrocinia kostela Narození svatého Jana Křtitele se svěcením varhan. Liturgii doprovodí Žesťové kvinteto, Brněnský komorní sbor, orchestr a jeho sólisté.

Cimrmanova hra Švestka v brněnských Židenicích

Cimrmanova hra Švestka v brněnských Židenicích

Datum: 25. června 2017 Místo: Dělnický dům

Orelská jednota v brněnských Židenicích spolu s tamním ochotnickým spolkem zve Cimrmanův jevištní sklerotikon Švestka. Dílo zneuznaného českého génia nabídne v neděli (25.6.) od 18:18 v Dělnickém domě na Jamborově ulici.

Svará Hora: Slavnost Korunovace

Svará Hora: Slavnost Korunovace

Datum: 24. června 2017 od 17:00 — 25. června 2017 do 16:15 Místo: Svatá Hora

Svatá Hora vás zve k oslavě 285. výročí Korunovace milostné sošky.

Setkání rodáků v Podolí u Brna

Setkání rodáků v Podolí u Brna

Datum: 24. června 2017 — 25. června 2017 Místo: obec Podolí

780 let o založení obce a také 140 let fungování školy připomene víkendové setkání rodáků v Podolí u Brna. V sobotu a v neděli (24. a 25. 6.) nabídne jejich program například výstavu obrazů podolských občanů, slavnostní mši svatou, krojovaný průvod a prohlídku zajímavých míst obce, country večer, vystoupení Mistříňanky i rockový koncert kapely Progres 2.

Kurdějovská pouť

Kurdějovská pouť

Datum: 24. června 2017 — 25. června 2017 Místo: Kurdějov

Do Kurdějova je pozvání tamních farníků na poutní slavnosti Narození svatého Jana Křtitele. Její vigilie nabídne v sobotu (24.6.) od 17 hodin Dětské odpoledne plné her a soutěží a od půl deváté pak mši svatou s noční adorací. Nedělní (25.6.) mši svatou můžete na Kurdějovské pouti prožít od 10. dopolední, na odpoledne je pak připravena křížová cesta obcí a koncert skupiny Oboroh.  

Kéfastfest 2017

Kéfastfest 2017

Datum: 23. června 2017 — 25. června 2017 Místo: bývalý klášter Rosa coeli Dolní Kounice

Prostor pro kvalitní domácí i zahraniční hudbu, divadlo a kulturu nabízí letos v červnu už po šesté festival Kefasfest. Moderní křesťanskou kulturu a její radostné poselství v různorodosti hudebních a divadelních žánrů chce na místě bývalého kláštera Rosa coeli v Dolních Kounicích představit od 23. do 25. června.  Pod širým nebem zde vystoupí: Pavel Callta, Jarda Svoboda (Traband), Way to go, Darce, Czech it out, či Miracles. Festival láká také na bohatý doprovodný program - Přijďte si vyzkoušet parkour, naučit se žonglovat, přejít slackline, projet se na loďkách a zažít spoustu dalších věcí. Podrobněji na www.kefasfest.cz.

Benefiční koncert pro brněnský hospic

Benefiční koncert pro brněnský hospic

Datum: 23. června 2017 Místo: hospic sv. Alžběty

Na podporu hospice sv. Alžběty zazpívá v červnu v Brně Eva Pilarová. Její koncert rozezní hospic na Kamenné ulici 23. června od 17 hodin.

Cestovatelská beseda v Bystřici nad Pernštejnem

Cestovatelská beseda v Bystřici nad Pernštejnem

Datum: 23. června 2017 Místo: denní stacionář Rosa

Denní stacionář v Bystřici nad Pernštejnem Rosa zve na cestovatelskou besedu „Pavel a Pavla cestují světem“. Ti zde o svém desítiměsíčním putováním Asií a Austrálií s batohy na zádech a zrcadlovkou na krku promluví v pátek (23.6.) od 9 hodin.

Praha: Výchova a hodnoty

Praha: Výchova a hodnoty

Datum: 22. června 2017 od 19:15 — 25. června 2017 do 10:00 Místo: Kostel Panny Marie Sněžně, Katedrála sv. Víta, Václava a Vojtěcha, Praha

Účelem tohoto projektu je poznávání kulturního dědictví zanechaného našimi předky nebo současníky k našemu duchovnímu obohacení.

Praha: Prodejní výstava obrázků Dušana Dvořáka

Praha: Prodejní výstava obrázků Dušana Dvořáka

Datum: 22. června 2017 od 16:30 do 18:00 Místo: Cholupická vinotéka,  K Dýmači 69, Praha 4

Srdečně si vás dovolujeme pozvat na prodejní výstavu obrázků malovaných na hedvábí autora Dušana Dvořáka. V doprovodném programu vystoupí Marcela Brožová s hrou na ukulele a zpěvem a písničkář Pavel Volodkovič se svými novými skladbami. 

Praha: Bubenský slunovrat

Praha: Bubenský slunovrat

Datum: 21. června 2017 — 25. června 2017 Místo: nádraží Praha-Bubny

Hudbou, hlasy, pamětí i jinakostí ožije od středy do neděle (21. – 25.6.) nádraží v Praze-Bubnech, které se promění v alternativní kulturní scénu. „Bubenský slunovrat“ nabídne koncerty, divadlo, happening i vernisáž výstavy výtvarných děl. Vystoupí na nich „jiní“ umělci – osobití muzikanti, divadelníci a další umělci, kteří nejsou součástí hlavního proudu. Přesto právě oni dotvářejí hlas, rozmanitost i dobrý tón společnosti, která chce zůstat demokratická a otevřená všem.

Praha: koncert Dua du Rêve

Praha: koncert Dua du Rêve

Datum: 21. června 2017 Místo: Slovenský dům

Seznamovat s bohatstvím české kultury, která vznikla za hranicemi naší země, v exilu či emigraci, často za těžkých podmínek, a s osobnostmi, které tuto kulturu vytvářely, má projekt „Hudba bez hranic“. Ve středu (21.6.) si v jeho rámci můžete ve Slovenském domě na Soukenické ulici v Praze poslechnout koncert Dua du Rêve. To zde od 18 hodin nabídne program s podtitulem „Čeští a slovenští skladatelé v exilu“.

Žďár nad Sázavou: Street art s Ponorkou

Žďár nad Sázavou: Street art s Ponorkou

Datum: 20. června 2017 Místo: prostranství před klubem Ponorka

Charitní nízkoprahové zařízení pro děti a mládež ve Žďáru nad Sázavou Ponorka zve na středeční (21.6.) odpoledne na „Street art s Ponorkou“. Ukázky tak zvaného umění ulice – graffiti, breakdance, či slackline vás v parku u Ponorky na Nádražní ulici čeká od 15 hodin.

Praha: Letní koncert

Praha: Letní koncert

Datum: 19. června 2017 od 19:30 do 21:00 Místo: Kostel ČCE, Korunní 1440/60, Praha 2

Koncert sboru Musica Oeconomica Pragensis a Jarmily Kubátové-varhany, za řízení Kryštofa a Martiny Spiritových

Rokycany: 1. letní koncert v parku U Plzeňské brány

Rokycany: 1. letní koncert v parku U Plzeňské brány

Datum: 19. června 2017 Místo: park U Plzeňské brány

Na 1. letní koncert v parku U Plzeňské brány si dnes (19.6.) můžete zajít v Rokycanech. Od 17 hodin vás tam čeká vystoupení Jazzového kvartetu Ericha Ciompy a Big bandu Základní umělecké školy Rokycany.

Prašivá v Beskydech: Velká pouť ke sv. Antonínu

Prašivá v Beskydech: Velká pouť ke sv. Antonínu

Datum: 18. června 2017 od 10:30 do 11:30 Místo: Malá Prašivá (Vyšní Lhoty)

Dřevěný kostel sv. Antonína Paduánského pochází z r. 1640. Poutní bohoslužba začíná v 10.30 hodin.

Dobrobazar v Čestlicích

Dobrobazar v Čestlicích

Datum: 18. června 2017 od 09:30 do 15:30 Místo: Farní zahrada u kostela sv. Prokopa v Čestlicích

Třetí neděle v červnu patří v Čestlicích u Prahy Dobrobazaru. Opět po roce se po bohoslužbě v kostele sv. Prokopa otevře brána farní zahrady – návštěvníky čeká možnost nakupování, ale i bohatý doprovodný program. Cílem je podpořit organizace poskytující domácí hospicovou péči.

Ostrava: Jarmark výrobků chráněných dílen

Ostrava: Jarmark výrobků chráněných dílen

Datum: 18. června 2017 od 07:30 do 11:00 Místo: Kostel Stará Bělá

Po bohoslužbách v 7.30 h a 10.00 h u kostela sv. Jana Nepomuckého - pouzdra, kapsáře, obaly na knihy, tašky, kabelky, zástěrky, chňapky, prostírání, keramika, svíčky.

Sborování 2017 ve Křtinách

Sborování 2017 ve Křtinách

Datum: 18. června 2017 Místo: poutní chrám Panny Marie

Jednota Musica sacra zve na nesoutěžní přehlídku chrámových sborů brněnské diecéze „Sborování“. V neděli (18.6.) ji bude hostit poutní chrám Panny Mari ve Křtinách. Zde se od třetí odpolední představí sbory z Boskovic, Březolup, Křtin, Lelekovic, Letovic, Trnávky, Morkovic, Slavkova, Svitávky, Uherského Brodu, Znojma a Vranova nad Dyjí. Od půl šesté pak všechny účastníky čeká liturgie zpívaných nešpor.

Brněnská derniéra oratoria Mesiáš

Brněnská derniéra oratoria Mesiáš

Datum: 18. června 2017 Místo: katedrála sv. Petra a Pavla

V Brně se v neděli uzavře velký projekt sedmdesáti amatérských hudebníků z Vysočiny. Soubory Musica animata, Ad Hoc Quartet  a Smyčcový orchestr Základní umělecké školy v Třebíči tak naposledy uvedou Händelovo oratorium Mesiáš. To si tak v rámci oslav 240. výročí založení diecéze můžete poslechnout v neděli (18.6.) od 17 hodin v katedrále svatých Petra a Pavla.

Krnov: Vystoupení sboru Laudamus

Krnov: Vystoupení sboru Laudamus

Datum: 17. června 2017 od 19:00 do 21:00 Místo: Klášterní kostel

Zazní díla Adama Michny z Otradovic, W. A. Mozarta, F. Schuberta aj. v podání třineckého chrámového sboru.

Hrádek u Vlašimi: Multižánrový festival pro děti a rodiče Routa

Hrádek u Vlašimi: Multižánrový festival pro děti a rodiče Routa

Datum: 17. června 2017 od 13:00 do 21:00 Místo: Poutní místo Hrádek u Vlašimi

Multižánrový festival pro děti a rodiče.

Výlet ke Dni dětí do vyškovského Dinoparku

Výlet ke Dni dětí do vyškovského Dinoparku

Datum: 17. června 2017 Místo: Dinopar Vyškov

Centrum pro rodiče s dětmi Kopretina v Bystřici nad Pernštejnem připravuje Výlet ke Dni dětí do vyškovského Dinoparku. Vypravit se na něj můžete v sobotu 17. června, od Kopretiny (Domu s pečovatelskou službou) v Bystřici nad Pernštejnem se bude odjíždět v 7.00. Bližší informace získáte na telefonu 731 130 776.

Duchovní obnova s P. Vojtěchem Kodetem

Duchovní obnova s P. Vojtěchem Kodetem

Datum: 17. června 2017 Místo: Zlín, Kongresové centrum Zlín

Jednodenní duchovní obnova s tématem
Jak být solí země a světlem světa“
17. června 2017, 9–17 hodin

Multižánrový festival pro rodiče a děti Routa 2017

Multižánrový festival pro rodiče a děti Routa 2017

Datum: 17. června 2017 Místo: poutní místo Hrádek u Vlašimi

Do krásného prostředí poutního místa Hrádek u Vlašimi se nechejte pozvat na multižánrový festival pro rodiče a děti Routa 2017. V rámci 2. části celoroční kampaně Sítě pro rodinu „Rodina nemusí jít do prčic“ jej zde můžete prožít v sobotu 17. června.

Stará Ves nad Ondřejnicí: Folklorní večer

Stará Ves nad Ondřejnicí: Folklorní večer

Datum: 16. června 2017 od 18:00 do 23:00 Místo: nádvoří zámku

K rozvoji kultury, k obohacení kladných životních postojů občanů. Probudit zájem o vlastní aktivní přístup k hudbě, ke zpěvu, k folklorním tradicím.

Praha: Dílna tvůrčího psaní

Praha: Dílna tvůrčího psaní

Datum: 16. června 2017 od 17:00 do 19:30 Místo: Mariánské náměstí 190/5, Praha 1

Kurz tvůrčího psaní ZDARMA v Národní knihovně nabídne přehled základních metod tvůrčího psaní využitelných nejenom v oblasti osobních kreativních cílů (autorské, literární psaní), ale též v oblasti hlubší motivace a sebereflexe (motivační psaní), s nadsázkou charakterizované jako myšlení (vnímání, prožívání) na papíře. 

Ostrava: 110 let farnosti Radvanice

Ostrava: 110 let farnosti Radvanice

Datum: 16. června 2017 od 14:00 — 18. června 2017 do 12:00 Místo: Ostrava-Radvanice

Oslava Ježíše Krista jako toho, kdo má moc dělat zázraky, vstupovat do "hrobů" naší pasivity, obav a nezájmu, a měnit vše svou nekonečnou láskou.

Ostrava: DOD v Hospici sv. Lukáše

Ostrava: DOD v Hospici sv. Lukáše

Datum: 16. června 2017 od 09:00 do 16:00 Místo: Ostrava-Výškovice, Charvátská ul.

Komentovaná prohlídka zdravotnického zařízení, které poskytuje specializovanou péči lidem v terminálním stádiu života.

Jihlavský koncert Od gotiky po baroko

Jihlavský koncert Od gotiky po baroko

Datum: 16. června 2017 Místo: hotel Gustav Mahler

Jihlavské Muzeum Vysočiny připravuje na pátek 16. června koncert nazvaný „Od gotiky po baroko“. V Kongresovém sále hotelu Gustav Mahler se v jeho programu představí severočeský vokálně-instrumentální soubor SoliDeo. Ten zde od 18 hodin na dobové nástroje přednese české, latinské, italské a španělské skladby.

Hudební setkání v proměnách času v brněnských Maloměřicích

Hudební setkání v proměnách času v brněnských Maloměřicích

Datum: 16. června 2017 Místo: sborový dům CČSH na Selké ulici

Do Sborového domu Církve československé husitské Betlém na Selské ulici v Brně-Maloměřicích je pozvání na hudební komponovaný pořad Karla Plocka. „Setkání v proměnách času – Světem hudby 18. a 19. století v českých zemích“ vás zde čeká zítra /16.6.) od šesté večerní.

Ostrava: Seminář péče o nemocné

Ostrava: Seminář péče o nemocné

Datum: 15. června 2017 od 14:00 do 17:00 Místo: Ostrava-Výškovice, hospic sv. Lukáše na Charvátské ulici

Na setkání s profesionálními zdravotními sestrami se dozvíte, jak zvládnout péči o člověka se sníženou pohyblivostí, a získáte související informace ze zdravotní a sociální oblasti.

Hradec nad Moravicí: Beethovenův hudební festival

Hradec nad Moravicí: Beethovenův hudební festival

Datum: 15. června 2017 — 18. června 2017 Místo: Hradec nad Moravicí, zámek

Soutěž je určena mladým interpretům do 30 let (včetně).

Náměšťfest 2017

Náměšťfest 2017

Datum: 15. června 2017 — 17. června 2017 Místo: Náměšť nad Oslavou

Do Náměště nad Oslavou zve tamní římskokatolická farnost na festival křesťanské kultury Náměšťfest, nabízí ho od 15. do 17. června. V jeho rámci vás už ve čtvrtek od sedmé večerní čeká v "Kavárně Pohodička" cestovatelská beseda „Poutníkem po českomoravské hranici“. Páteční večer slibuje v zámecké jízdárně koncert skupiny Huménečko a Pavla Helana. Sobotní odpoledne pak nabídne vystoupení scholy Schok, skupin Miracles, RESET, SisterBand a Jindricha Černohorského s kapelou, a večer pak premiéru muzikálu Samson. Více se dozvíte na stránkách www.namestfest.cz.

Brněnské setkání rodičů prožívajících ztrátu dítěte

Brněnské setkání rodičů prožívajících ztrátu dítěte

Datum: 15. června 2017 Místo: katedrála, Centrum pro rodinu a soc. péči

Centrum pro rodinu a sociální péči v Brně připravuje na čtvrtek 15. června další Setkání rodičů prožívajících ztrátu dítěte. Akci věnovanou rodičům vyrovnávajícím se se ztrátou dítěte v průběhu těhotenství, porodu a v poporodním období, bude od 18 hodin hostit Porada centra na Biskupské ulici č. 7. Setkáním s možností sdílení v bezpečném prostředí empatie a důvěry se konají pravidelně, proto je potřeba se na ně přihlásit předem, nejlépe na telefonu 542 217 464, nebo na stránkách www.crsp.cz.

Slavnostní koncert v Jablonci nad Nisou

Slavnostní koncert v Jablonci nad Nisou

Datum: 15. června 2017 Místo: kostel Nejsvětějšího Srdce Ježíšova

Jablonecký smíšený pěvecký sbor Janáček se spolu s libereckým sborem Rosex  představí ve čtvrtek 15. června na Slavnostním koncertu v kostele Nejsvětějšího Srdce Ježíšova v Jablonci nad Nisou. Od 19 hodin zde za doprovodu Orchestru Dolnoslezské Filharmonie z polské Jelení Hory nabídnou Symfonii C Dur „Jupiter“ KV 551 Wolfganga Amadea Mozarta a Missu in C dur Per Festo Resurrectionis Jakuba Jana Ryby.

Česká Lípa: seminář výživového specialisty Pavla Suchánka

Česká Lípa: seminář výživového specialisty Pavla Suchánka

Datum: 14. června 2017 Místo: hotel Olympia

„Jak si prodloužit a zkvalitnit život“ prozradí ve středu 14. června v České Lípě stejnojmenný seminář výživového specialisty z institutu klinické a experimentální medicíny Praha (IKEM) RNDr. Pavla Suchánka. Jak shodit přebytečná kila a jíst zdravěji prozradí a Tuky pod drobnohledem, Trendy a novinky ve výživě představí od 18 hodin v prostorách Hotelu Olympia.

Praha: Koncert 13 na 13

Praha: Koncert 13 na 13

Datum: 13. června 2017 od 19:00 do 20:00 Místo: Komunitní centrum sv. Prokopa, Praha-Butovice

Tradiční koncert Slávky Klecandra, tentokrát s hostem Přemyslem Rutem

Prašivá v Beskydech: Malá pouť ke sv. Antonínu

Prašivá v Beskydech: Malá pouť ke sv. Antonínu

Datum: 13. června 2017 od 10:30 do 19:00 Místo: Vrchol Malé Prašivé

Poutní mše svaté v kostele sv. Antonína Paduánského začínají v 10.30 a v 17.45 hodin.

Opava: Divadelní festival

Opava: Divadelní festival

Datum: 13. června 2017 — 17. června 2017 Místo: Opava, vodárenská věž

Ve zrekonstruované vodárenské věži v Opavě proběhne divadelní festival s názvem Pocta Miloši Horanskému.

Brněnská Kuličkiáda

Brněnská Kuličkiáda

Datum: 12. června 2017 Místo: Prostranství před Místodržitelským palácem a prostory Moravské galerie na Moravském náměstí v Brně

Prostranství před Místodržitelským palácem a prostory Moravské galerie na Moravském náměstí v Brně budou v pondělí 12. června patřit Kuličkiádě. Tradiční turnaj v nadzemních kuličkách určený pro žáky prvního stupně brněnských základních škol a pro širokou veřejnost doplní tvůrčí workshopy Moravské galerie, Divadla Polárka a Mikrozóny. Dopolední čas je věnován školám, odpolední pak veřejnosti. V rámci doprovodného programu se o zábavu postará BRuNO family park Brno.  

Dobříš: Koncert k svátku Nejsvětější Trojice

Dobříš: Koncert k svátku Nejsvětější Trojice

Datum: 11. června 2017 od 19:00 do 20:00 Místo: Kostel Nejsvětější Trojice v Dobříši

Sdružení pro obnovu varhan v kostele Nejsvětější Trojice a farnost Dobříš zve 11. června 2017 od 19.00 hodin všechny milovníky a příznivce vážné hudby na benefiční koncert do kostela Nejsvětější Trojice v Dobříši.

Linhartovy: Zámecké Zastavení s písní

Linhartovy: Zámecké Zastavení s písní

Datum: 11. června 2017 od 17:00 do 20:00 Místo: Linhartovy u Města Albrechtic

Za pěkného počasí na zámeckém nádvoří, v opačném případě v největší místnosti zámecké výstavní galerie.

Benefiční koncert Hradišťanu ve Křtinách

Benefiční koncert Hradišťanu ve Křtinách

Datum: 11. června 2017 Místo: Krtiny, Farní kostel Jména Panny Marie

Oblastní charita Blansko pořádá v rámci 25. výročí diecézní charity Brno koncert Hradišťanu ve Křtinách u Brna na podporu Mobilního hospice svatého Martina.

Neděle 11. června 2017 v 16 hodin.

Ostrava: Festival Slezská lilie

Ostrava: Festival Slezská lilie

Datum: 10. června 2017 — 11. června 2017 Místo: Ostrava centrum, Ostrava-Kunčičky

O tom, že křesťanská zvěst může být propojena s atraktivním žánrem, se můžete naplno přesvědčit přímo v centru Ostravy.

FreeRun 2017

FreeRun 2017

Datum: 10. června 2017 Místo: Bobrová

„Prospěj svému tělu a běž pro dobrou věc“ to je výzva, která stojí v záhlaví pozvánky na FreeRun 2017. Při této běžecké akci můžete podpořit klienty Denního stacionáře ROSA v Bystřici nad Pernštejnem. Pozvání platí na sobotu 10. června do Bobrové, kde se od 15 hodin můžete vydat na jednu z tras od 5 do 20 kilometrů. Přihlásit se můžete na facebookovém profilu freerunpomaha.

Hudební lahůdky v Mikulčicích - Hudební archeologie 5 : Zahrada hudebních potěšení

Hudební lahůdky v Mikulčicích - Hudební archeologie 5 : Zahrada hudebních potěšení

Datum: 10. června 2017 Místo: archeologická základna Mikulčice

Propojení hudby, flóry, archeologie a moderní architektury stejně jako příběhy rostlin zhudebněné autory anglické, německé a italské renesance a baroka nabídne cyklus koncertů staré hudby Hudební lahůdky v pořadu „Hudební archeologie 5 : Zahrada hudebních potěšení“. Komponované odpoledne propojující hudbu a archeologii vás čeká v sobotu 10. června od 15 hodin na archeologické základně v Mikulčicích.  

Knycká pětihodinovka

Knycká pětihodinovka

Datum: 10. června 2017 Místo: Knyk

V sobotu (10. června) se Oblastní charita Havlíčkův Brod připojí k charitativnímu běhu v obci Knyk u Havlíčkova Brodu na podporu nemocných cystickou fibrózou - Knycké pětihodinovce. Na své si přijdou běžci i neběžci, pro které budou připraveny doprovodné aktivity, například i tematická dílnička pod vedením osazenstva havlíčkobrodského Charitního domova pro matky s dětmi. Připojit se můžete od 13 do 18 hodin. Podrobnosti a možnost rezervace nabízejí stránky www.knykbezhranic.webnode.cz.