Vysočina

Filtr: všechny akce | krátkodobé akce

Jihlavská výstava Svět kostiček

Jihlavská výstava Svět kostiček

Datum: 10. února 2017 — 14. května 2017 Místo: Muzeum Vysočiny Jihlava

Zejména milovníkům stavebnice Lego platí pozvání na výstavu „Svět kostiček“, kterou v pátek ve 13 hodin otevře jihlavské Muzeum Vysočiny. Exponáty sestavené z téměř 500.000 pestrobarevných kostiček zde můžete obdivovat do 14. května.

Velké Meziříčí: besedy Jak být dobrým rodičem

Velké Meziříčí: besedy Jak být dobrým rodičem

Datum: 20. dubna 2017 — 1. června 2017 Místo: Centrum pro rodiče s dětmi Kopretina ve Velkém Meziříčí

Velkomeziříčská pobočka Centra pro rodiče s dětmi Kopretina zve na Cyklus besed s Mgr. Elen Sejrkovou „Jak být dobrým rodičem“. Základní orientaci v rodičovských kompetencích a jistotu, že nemusíte být dokonalým rodičem, při nich můžete získat od 20. dubna do 1. června vždy ve čtvrtek dopoledne (od 9:30). Probírat se budou postupně témata „Bezpodmínečná láska“, „Hranice ve výchově“, „Vztahy mezi sourozenci“ a „Vývojová stádia a výchova dítěte“.

Velké Meziříčí: loutkové divadlo O princi z knížky

Velké Meziříčí: loutkové divadlo O princi z knížky

Datum: 24. května 2017 Místo: Centrum pro rodiče s dětmi Kopretina ve Velkém Meziříčí

Centrum pro rodiče s dětmi Kopretina ve Velkém Meziříčí láká na Dřevěné loutkové divadlo Jana Hrubce „O princi z knížky“. Příběh trochu vyprávěný, trochu hraný loutkami, trochu kouzelný, a i tak celý v knížce vás v sídle Centra v ulici Ostrůvek čeká ve středu 24. 5. od 9.30. Z důvodů omezené kapacity je nutné se nahlásit předem na tel. čísle 777 183 388 nebo osobně přímo v Kopretině.

Výlet ke Dni dětí do vyškovského Dinoparku

Výlet ke Dni dětí do vyškovského Dinoparku

Datum: 17. června 2017 Místo: Dinopar Vyškov

Centrum pro rodiče s dětmi Kopretina v Bystřici nad Pernštejnem připravuje Výlet ke Dni dětí do vyškovského Dinoparku. Vypravit se na něj můžete v sobotu 17. června, od Kopretiny (Domu s pečovatelskou službou) v Bystřici nad Pernštejnem se bude odjíždět v 7.00. Bližší informace získáte na telefonu 731 130 776.