Vysočina

Výlet ke Dni dětí do vyškovského Dinoparku

Výlet ke Dni dětí do vyškovského Dinoparku

Datum: 17. června 2017 Místo: Dinopar Vyškov

Centrum pro rodiče s dětmi Kopretina v Bystřici nad Pernštejnem připravuje Výlet ke Dni dětí do vyškovského Dinoparku. Vypravit se na něj můžete v sobotu 17. června, od Kopretiny (Domu s pečovatelskou službou) v Bystřici nad Pernštejnem se bude odjíždět v 7.00. Bližší informace získáte na telefonu 731 130 776.

Velké Meziříčí: loutkové divadlo O princi z knížky

Velké Meziříčí: loutkové divadlo O princi z knížky

Datum: 24. května 2017 Místo: Centrum pro rodiče s dětmi Kopretina ve Velkém Meziříčí

Centrum pro rodiče s dětmi Kopretina ve Velkém Meziříčí láká na Dřevěné loutkové divadlo Jana Hrubce „O princi z knížky“. Příběh trochu vyprávěný, trochu hraný loutkami, trochu kouzelný, a i tak celý v knížce vás v sídle Centra v ulici Ostrůvek čeká ve středu 24. 5. od 9.30. Z důvodů omezené kapacity je nutné se nahlásit předem na tel. čísle 777 183 388 nebo osobně přímo v Kopretině.

Velké Meziříčí: povídání s autorem dětských knih Jiřím Šanderou

Velké Meziříčí: povídání s autorem dětských knih Jiřím Šanderou

Datum: 25. dubna 2017 Místo: bazilika Nanebevzetí Panny Marie na Starém Brně, kostel Nanebevzetí Panny Marie na Velkém náměstí v

Z velkomeziříčského Centra pro rodiče s dětmi Kopretina je pozvání na povídání s autorem dětských knih Jiřím Šanderou. „Jak se tvoří kniha“ napoví  v úterý 25. 4. 9.30. Z důvodů omezené kapacity je nutné se nahlásit předem na tel. čísle 777 183 388 nebo osobně přímo v Kopretině.

Zájezd na Jarní zahradnické trhy Flora Olomouc

Zájezd na Jarní zahradnické trhy Flora Olomouc

Datum: 22. dubna 2017 Místo: Flora Olomouc

Centrum pro matky s dětmi Kopretina v Bystřici nad Pernštejnem připravuje na sobotu 22. dubna zájezd na Jarní zahradnické trhy Flora Olomouc. K němu se můžete přihlásit přímo v Kopretině, na adrese kopretina.bystrice@zdar.charita.cz, nebo na telefonu 731 130 776.

Velké Meziříčí: besedy Jak být dobrým rodičem

Velké Meziříčí: besedy Jak být dobrým rodičem

Datum: 20. dubna 2017 — 1. června 2017 Místo: Centrum pro rodiče s dětmi Kopretina ve Velkém Meziříčí

Velkomeziříčská pobočka Centra pro rodiče s dětmi Kopretina zve na Cyklus besed s Mgr. Elen Sejrkovou „Jak být dobrým rodičem“. Základní orientaci v rodičovských kompetencích a jistotu, že nemusíte být dokonalým rodičem, při nich můžete získat od 20. dubna do 1. června vždy ve čtvrtek dopoledne (od 9:30). Probírat se budou postupně témata „Bezpodmínečná láska“, „Hranice ve výchově“, „Vztahy mezi sourozenci“ a „Vývojová stádia a výchova dítěte“.

Bystřice nad Pernštejnem: tvůrčí dílna s floristkou

Bystřice nad Pernštejnem: tvůrčí dílna s floristkou

Datum: 12. dubna 2017 Místo: Centrum pro rodiče s dětmi Kopretina v Bystřici nad Pernštejnem

Centrum pro rodiče s dětmi Kopretina v Bystřici nad Pernštejnem láká na setkání s floristkou Evou Munzarovou. Ve středu 12. 4. od 15.30 si tak spolu s ní můžete vytvořit aranžmá a jarní dekorace na stůl.

Celonárodního čtení Bible

Celonárodního čtení Bible

Datum: 9. dubna 2017 Místo: desítky měst v celé ČR

Letos již 9. ročník

Zdobení velikonoč. perníků v Bystřici n. Pernštejnem

Zdobení velikonoč. perníků v Bystřici n. Pernštejnem

Datum: 6. dubna 2017 Místo: Centrum pro rodiče s dětmi Kopretina v Bystřici nad Pernštejnem

Centrum pro rodiče s dětmi Kopretina v Bystřici nad Pernštejnem zve na Zdobení velikonočních perníků. Za odborné pomoci perníkářky Lucie Krejčové se to můžete naučit ve čtvrtek 6. dubna od 15 hodin. Pro zajištění materiálu je třeba se přihlásit nejpozději do 20. 3. na telefonu 731 130 776.

Velké Meziříčí: Jarní dílny v Kopretině

Velké Meziříčí: Jarní dílny v Kopretině

Datum: 5. dubna 2017 — 12. dubna 2017 Místo: Centrum pro rodiče s dětmi Kopretina ve Velkém Meziříčí

Velkomeziříčské Centrum pro rodiče s dětmi Kopretina připravuje na 5. a 12. dubna Jarní dílny. Při první si zde můžete vyrobit dekorace z bavlnky a vodního skla. Druhá pak láká na tvorbu jarního věnce z březových proutků. Na obě dílny je třeba se přihlásit s nejméně týdenním předstihem na telefonu 777 183 388, nebo přímo v centru na ulici Ostrůvek.

Žďárské Tvoření z pedigu

Žďárské Tvoření z pedigu

Datum: 28. března 2017 — 18. dubna 2017 Místo: Centrum pro rodiče s dětmi Kopretina ve Žďáru nad Sázavou

Pletení košíků, podnosů, oplétání sklenic, demižonů a jiných výrobků slibuje  „Tvoření z pedigu“, které na 28.3. a 18.4. připravuje Centrum pro rodiče s dětmi Kopretina ve Žďáru nad Sázavou. Akce je určena i těm, kdo by se takovému pleteních chtěli teprve naučit. Na tvoření je třeba se přihlásit nejpozději 5 dnů předem.