Radimova mozaika - soutěžte o vstupenky

Radimova mozaika - soutěžte o vstupenky
25. listopadu 2008 Události Autor: Radka Rozkovcová

je občasník kulturních tipů olomouckého Studia Radim. Tentokrát zůstaneme většinou přímo v Olomouci, ale uděláme si i výlet do Rajnochovic. A třeba vás čeká také e-mailová soutěž o vstupenky. Poslouchejte v premiéře ve středu 26. listopadu 2008 ve 22.00, v repríze pak v pondělí 1. prosince 2008 v 9.30. Po odvysílání bude pořad dostupný v archivu pořadů.

A co nás tedy v Radimově mozaice čeká?

Navštívíme Muzeum umění v Olomouci, kde se spolu s Ing. Jiřím Oličem podíváme na nově otevřenou výstavu Josef Lada 1887–1957. Mgr. Ondřej Zatloukal nás provede výstavou Luk a lyra – ze sbírek Arcidiecézního muzea v Kroměříži.

Produkční Divadla hudby Olomouc Alexandr Jeništa přiblíží nabídku na měsíc prosinec. Adventně vás naladí třeba hra Teátru Víti Marčíka Setkání před Betlémem – o dvě vstupenky na nedělní představení (14. prosince 2008 v 16:00) můžete nyní soutěžit:
Do středy 3. prosince do 12:00 pošlete odpověď na otázku "Kolik herců účinkuje v představení Setkání před Betlémem?" na e-mailovou adresu rozkovcova@proglas.cz, do předmětu uveďte, prosím, SOUTĚŽ. O případné výhře budete uvědoměni e-mailem. Nápovědu najdete při poslechu Radimovy mozaiky. :-)

S P. Damiánem Jiřím Škodou, CFSsS pozveme mládež na adventní duchovní cvičení na Táborové středisko Archa v Rajnochovicích.

Pořad pro vás připravili a na slyšenou se těší Marek Chvátal a Radka Rozkovcová.

 

Zpravodajství na Proglasu

Zprávy pro lidi dobré vůle ve všední dny v 10, 13, 15 a 20 hodin; v sobotu v 15 a v 18 hodin

Regiony

Regiony