Radimova mozaika přinese soutěž o permanentku na Mezinárodní varhanní festival v Olomouci

Radimova mozaika přinese soutěž o permanentku na Mezinárodní varhanní festival v Olomouci
30. srpna 2008 Události Autor: Radka Rozkovcová

Občasník Radimova mozaika vysíláme ve středu 3. září ve 22:00 - během pořadu zazní opravdu snadná soutěžní otázka, na kterou se bude odpovídat e-mailem. Nenechte si ujít!

Radimova mozaika je občasník olomouckého Studia Radim, který přináší tipy na kulturní či duchovní akce regionu. Tentokrát zavítáme k olomouckým bratřím dominikánům, přiblížíme vám jejich činnost a dozvíte se, co zde pro nový školní rok a pro děti připravuje želvička Loudalka. Pozveme vás do Zlína na festival křesťanské hudby nazvaný Festival pod věží, na Mezinárodní dny varhanní hudby v Šumperku a na Mezinárodní festival varhanní hudby v Olomouci.

V pořadu budeme také soutěžit o permanentku na 5 festivalových koncertů do Olomouce, otázka bude snadná, stačí dávat dobrý pozor u poslechu. Odpovědi bude možno zasílat do 4. září do 14:00 na rozkovcova@proglas.cz, tentokrát nezapomeňte uvést telefonický kontakt na sebe - kvůli vyrozumění o případné výhře.

NyníHudební siesta – 2. část
Skladba: Koncert číslo 3 pro violoncello a orchestr a moll, opus 5 (1819) - Allegro; Autor: Kraft Mikuláš; Dirigent: Farkač Hynek; Sóla: Hošek Jiří - violoncello
13:30Knihovnička
13:45Dnešek v kalendáři
14:00Nedělní pohádka
14:21Písničky pro hezké...
15:00Zprávy Proglasu, počasí
15:05Písně

Zpravodajství na Proglasu

Zprávy pro lidi dobré vůle ve všední dny v 10, 13, 15 a 19 hodin; v sobotu v 10 a 15 hodin

Zrcadlo týdne v sobotu od 18. hodiny

13+ každý všední den krátce po 13. hodině

Regiony

Regiony