Očekávané události středy 26. března 2025

Očekávané události středy 26. března 2025
26. března 2025 Události Autor: Petr Spáčil

Čeští poutníci se dnes vydají na Národní pouť do Říma. Dorazit do Věčného města by měli zítra během dne. Oficiální program pouti pak začne v pátek dopoledne.

Hostem neformálního setkání v poslanecké sněmovně s názvem Snídaně pro duši bude apoštolský nuncius v Česku, Jude Thaddeus Okolo. Iniciativa zve mezi poslance a širokou veřejnost ty, kteří mluví s Bohem častěji než jiní, a nabízí odlišný pohled na víru a politiku.

Na generální kapitule Kongregace salesiánů Dona Boska budou hlasovat o generálním vikáři, tedy zástupci hlavního představeného. Tím se včera stal Fabio Attard.

Plzeňský biskup Tomáš Holub se dopoledne setká s nemocničními kaplany diecéze.

Křesťanské rodinné centrum Petrklíč zve na přednášku do Českých Budějovic. Na téma Uzdravující síla svátosti smíření promluví kněz a teolog Josef Prokeš.

Další ze setkání Lectio Divina pro seniory připravilo Centrum pro rodinu ostravsko-opavské diecéze v prostorách biskupství. Tématem Markovo Evangelium provede Marek Kozák z farnosti Dobrá na Frýdecko-místecku.

Ostravský kostel sv. Václava dnes opět hostí večer milosrdenství a tichou adoraci.

Organizace Cesta domů pořádá v Praze 4 seminář pod názvem Jak na sdělování špatných zpráv. Účastníci se seznámí s tím, jak vypadá komunikace a sdělování nepříznivých zpráv v hospicovém týmu.

V Pardubicích zpřístupní putovní výstavu fotografií, která zachycuje život dětí s poruchou autistického spektra a jejich hostitelů v homesharingu. Expozice bude k vidění ve foyer sálu Jana Kašpara na krajském úřadě.

NyníPísně
Píseň: Zrodenie pre tento svet (2024); Interpret: Exfónia; Album: Exfónia: Studio Paradís
03:00Z archivu hudebních...
03:45Písně
04:55Za 5 pět
05:40Nedělní promluva papeže
05:48Písně
05:57Myšlenka na den

Darujte Proglas!

 

Regiony

Regiony