Neděle Božího slova a její očekávané události

Neděle Božího slova a její očekávané události
24. ledna 2021 Události Autor: Daniel Blažke

Nabízíme výběr z očekávaných událostí v neděli 24. ledna 2021:

Svatý otec promluví k věřícím před polední modlitbu Anděl Páně, ostatní program na dnešek i zítřek je zrušený kvůli bolestem zad a nohy. 

Česká republika se pro Německo stává vysoce rizikovou oblastí, je to komplikace především pro pendlery, kteří se budou muset častěji nechat testovat.

Uskuteční se on-line konference Propojené otevřené Česko, kterou pořádá iniciativa gastropodnikatelů Chcípl pes. Promluví odborníci z řad lékařů, ekonomů, učitelů, právníků, účetních, poradců na zpracovaní žádostí o záchranné balíčky i podnikatelé zasažení vládními opatřeními proti epidemii covidu-19.

Ve Valašském Meziříčí odpoledne projde pochod za spravedlivé vyšetření kauzy Bečva. Vzhledem k současné nepříznivé epidemiologické situaci se bude jednat o neorganizovaný happening, pouze s krátkými proslovy během pochodu, mimo jiné i na téma plánované přehrady Skalička.

V Brně bude z konventu Milosrdných bratří v 19:30 vysílán živý stream koncertu Czech Ensemble Baroque. Na programu je hudba Johanna Josepha Fuxe. Jde o součást koncertního cyklu Bacha na Mozarta!

A končí berlínský týden módy, který se kvůli koronaviru konal převážně on-line.

Zpravodajství na Proglasu

Zprávy pro lidi dobré vůle ve všední dny v 10, 13, 15 a 19 hodin; v sobotu v 10 a 15 hodin

Zrcadlo týdne v sobotu od 18. hodiny

13+ každý všední den krátce po 13. hodině

Regiony

Regiony