Šlape to dobře, hodnotí manažer Celostátního setkání mládeže

Šlape to dobře, říká manažer Celostátního setkání mládeže
19. srpna 2017 Události, CSM Olomouc Autor: Filip Breindl

I dopravní nehodu se zraněním jednoho z pořadatelů musel řešit organizační tým Celostátního setkání mládeže v Olomouci, podle manažera akce Jiřího Nováka ale zatím nenastaly větší komplikace. "Myslím, že spolupráce mezi pořadateli funguje na velmi dobré úrovnia a snažíme se dělat všechno pro to, aby vše dobře fungovalo," uvedl v živém studiu Proglasu v Olomouci.

Za náročný logistický úkol Novák označil včerejší pouť několika tisíc účastníků na Svatý Kopeček a v rozhovoru pro naše rádio vyjádřil naději, že se bez problémů obejde i zítřejší zakončení a odjezd. "Šlape to dobře. Všechny věci, které bylo potřeba domluvit dopředu, se dopředu domluvily. I když to někdy bylo na poslední chvíli, snažíme se o to, aby účastníci setkání nepoznali, že nastal nějaký problém," popsal Novák, které se setkává s vedoucími jednotlivých pořadatelských sekcí na pravidelných poradách a je také v kontaktu se zástupci města nebo policie. Zeptali jsme se, zda má možnost se zapojit do programu setkání: "Abych byl upřímný, většinou tu dobu využívám k odpočinku, ale třeba ve čtvrtek jsem se zúčastnil večerního programu, modlil se za zpěvů Taizé a velmi mi to dodávalo energii," prozradil manažer olomouckého setkání.

NyníHudební siesta
Skladba: Koncert pro housle a orchestr A dur D 90 - Allegro; Autor: Tartini Giuseppe; Dirigent: Vashegyi György; Sóla: Paulik László - housle
13:00Zprávy Proglasu, počasí
13:0513+
13:30Písně
13:45Dnešek v kalendáři
14:00Třikrát z Proglasu
14:30Písničky pro hezké...

Zpravodajství na Proglasu

Zprávy pro lidi dobré vůle ve všední dny v 10, 13, 15 a 20 hodin; v sobotu v 10 a 15 hodin

Zrcadlo týdne v sobotu od 18. hodiny

13+ každý všední den krátce po 13. hodině

Regiony

Regiony