Všimli jsme si živě: Debata o situaci sociálních služeb

Všimli jsme si živě: Debata o situaci sociálních služeb

Pořad v souvislostech


Debata o situaci v sociálních službách
Audioarchiv
14. června 2019 Všimli jsme si Autor: Filip Breindl

V posledních týdnech se na politické scéně vedla debata o situaci sociálních služeb, jejichž poskytovatelé poukazovali na nedostatek finančních prostředků v tomto oboru. Tento týden navíc vyjádřili nespokojenost s řešením, které ohásila ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) a ministryně financí Alena Schillerová (ANO) spolu s představiteli krajů. Záležitosti se budeme věnovat v aktuálním pořadu Všimli jsme si.

V pátek 14. června 2019 od 9 hodin vysíláme živě debatu z pražského studia Kristián. Diskutovat přijde teolog Jindřich Šrajer, vedoucí Pracovní skupiny České biskupské konference pro sociální otázky, David Pospíšil, ředitel příslušného odboru na Ministerstvu práce a sociálních věcí a ředitel Diecézní charity Plzeň Jiří Lodr. Budeme se zabývat nejen současnou situací v oboru a možnostmi její stabilizace, ale i dlouhodobými cíli státu v této oblasti, rolí církví a dalších nestátních aktérů a dalšími otázkami. Posluchače zveme, aby se k debatě připojili - své názory, poznámky či otázky na hosty můžete psát na číslo 775 132 132, e-mailem na zive@proglas.cz nebo na profil Radia Proglas na Facebooku.

NyníPísničky pro hezké...
Píseň: Yoyo! – The Mandela Effect/Black Aurora Cusp Druids Ascending (2020); Interpret: BLK JKS; Album: BLK JKS: Abantu/Before Humans
15:00Zprávy Proglasu, počasí
15:05Písničky pro hezké...
16:00Na dřeň
16:55Hrajte, kapely!
17:55Myšlenka na den
18:00Mše svatá

Zpravodajství na Proglasu

Zprávy pro lidi dobré vůle ve všední dny v 10, 13, 15 a 20 hodin; v sobotu v 10 a 15 hodin

Zrcadlo týdne v sobotu od 18. hodiny

13+ každý všední den krátce po 13. hodině

Regiony

Regiony