Všimli jsme si živě: Debata o situaci sociálních služeb

Všimli jsme si živě: Debata o situaci sociálních služeb

Pořad v souvislostech


Debata o situaci v sociálních službách
Audioarchiv
14. června 2019 Všimli jsme si Autor: Filip Breindl

V posledních týdnech se na politické scéně vedla debata o situaci sociálních služeb, jejichž poskytovatelé poukazovali na nedostatek finančních prostředků v tomto oboru. Tento týden navíc vyjádřili nespokojenost s řešením, které ohásila ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) a ministryně financí Alena Schillerová (ANO) spolu s představiteli krajů. Záležitosti se budeme věnovat v aktuálním pořadu Všimli jsme si.

V pátek 14. června 2019 od 9 hodin vysíláme živě debatu z pražského studia Kristián. Diskutovat přijde teolog Jindřich Šrajer, vedoucí Pracovní skupiny České biskupské konference pro sociální otázky, David Pospíšil, ředitel příslušného odboru na Ministerstvu práce a sociálních věcí a ředitel Diecézní charity Plzeň Jiří Lodr. Budeme se zabývat nejen současnou situací v oboru a možnostmi její stabilizace, ale i dlouhodobými cíli státu v této oblasti, rolí církví a dalších nestátních aktérů a dalšími otázkami. Posluchače zveme, aby se k debatě připojili - své názory, poznámky či otázky na hosty můžete psát na číslo 775 132 132, e-mailem na zive@proglas.cz nebo na profil Radia Proglas na Facebooku.

NyníHudební siesta – 2. část
Skladba: Koncert číslo 3 pro violoncello a orchestr a moll, opus 5 (1819) - Rondo Allegretto; Autor: Kraft Mikuláš; Dirigent: Farkač Hynek; Sóla: Hošek Jiří - violoncello
13:30Knihovnička
13:45Dnešek v kalendáři
14:00Nedělní pohádka
14:21Písničky pro hezké...
15:00Zprávy Proglasu, počasí
15:05Písně

Zpravodajství na Proglasu

Zprávy pro lidi dobré vůle ve všední dny v 10, 13, 15 a 19 hodin; v sobotu v 10 a 15 hodin

Zrcadlo týdne v sobotu od 18. hodiny

13+ každý všední den krátce po 13. hodině

Regiony

Regiony