Všimli jsme si: Pokřtění a poslaní - mimořádný misijní měsíc

Všimli jsme si: Pokřtění a poslaní - mimořádný misijní měsíc

Pořad v souvislostech


Pokřtění a poslaní - misijní speciál
Audioarchiv
16. října 2019 Všimli jsme si Autor: Filip Breindl

Před misijní nedělí a uprostřed mimořádného misijního měsíce vyhlášeného papežem Františkem na letošní říjen se v pořadu Všimli jsme si budeme věnovat tématům spojeným s šířením víry a křesťanského svědectví ve světě.

Ve studiu budou diskutovat národní ředitel Papežských misijních děl Leoš Halbrštát a Bára Jordánová, která organizuje úspěšný misijní jarmark ve své farnosti na Brněnsku. Zazní také rozhovor s olomouckým arcibiskupem Janem Graubnerem o mimořádném misijním měsíci - ptali jsme se ho, jak rozumět papežovým slovům o misijním úkolu pro každého křesťana, jak ho ve svém prostředí realizovat a jakou zkušenost arcibiskup udělal při svých návštěvách misijních zemí.

Vysíláme živě - posluchače páteční dopolední premiéry zveme, aby psali své postřehy, zkušenosti či dotazy na hosty, a to SMS zprávou na číslo 775 132 132, e-mailem na zive@proglas.cz nebo na profil Radia Proglas na Facebooku.

NyníHudební siesta – 2. část
Skladba: Koncert číslo 3 pro violoncello a orchestr a moll, opus 5 (1819) - Allegro; Autor: Kraft Mikuláš; Dirigent: Farkač Hynek; Sóla: Hošek Jiří - violoncello
13:30Knihovnička
13:45Dnešek v kalendáři
14:00Nedělní pohádka
14:21Písničky pro hezké...
15:00Zprávy Proglasu, počasí
15:05Písně

Zpravodajství na Proglasu

Zprávy pro lidi dobré vůle ve všední dny v 10, 13, 15 a 19 hodin; v sobotu v 10 a 15 hodin

Zrcadlo týdne v sobotu od 18. hodiny

13+ každý všední den krátce po 13. hodině

Regiony

Regiony