Hlavním hostem Artko bude španělský mim Carlos Martínez

16. října 2018 Události Autor: Petr Pospíšil

Španělský mim Carlos Martínez bude spolu s britským hudebníkem a skladatelem Johnem de Jongem, hlavním hostem konference Artko, která se uskuteční ve Vsetíně ve dnech 26. a 27. října 2018.

„Je to umělec, který působí na mezinárodním poli. Pozvali jsme ho znovu po několika letech, aby tady vedl několik seminářů právě na performance a na divadelní představení. Kromě toho, že sám vystupuje, tak se věnuje vzdělávání začínajících i profesionálních herců, takže věnuje se pedagogické činnosti, napsal několik knih a vystupoval třeba v televizních stanicích BBC po světě a nebo v divadlech světového formátu. V roce 2016 získal ocenění za přínos mimickému umění od Světové mimické organizace“, řekl o španělském umělci zástupce organizačního týmu Lukáš Pokorný.

Akci pořádají organizátoři festivalu UNITED ve spolupráci s Křesťanskou akademií mladých pro křesťanské umělce prvním rokem.

Program a podrobné informace jsou zveřejněny na internetových stránkách www.artko.cz. Na YouTube je k dispozici videospot, další aktuality můžete sledovat na facebooku.

Zpravodajství na Proglasu

Zprávy pro lidi dobré vůle ve všední dny v 10, 13, 15 a 20 hodin; v sobotu v 15 a v 18 hodin

13+ každý všední den krátce po 13. hodině

Regiony

Regiony