Očekávané události 10. 1. 2021

očekávané události 10. 1. 2021
10. ledna 2021 Události Autor: Anežka Hlávková

Přinášíme Vám výběr z očekávaného dění neděle 10. ledna:

V kostele Nejsvětější Trojice v Běhařovicích se koná poslední rozloučení s Mons. Josefem Fialou. Od 9.00 hodin bude vystavena rakev k soukromému rozloučení, ve 14.00 hodin mše svatá s omezeným počtem účastníků.

Do dneška je možné se přihlásit na on-line exercicie na téma Panna Maria - ikona spásy. Konat se budou od 17. do 23. ledna a povede je oblát Martin Sedloň na youtube kanále Lectio divina Cz.

V Praze na Staroměstském náměstí se opět uskuteční demonstrace za svobodu a odpovědnost, na které chtějí pořadatelé vyjádřit nesouhlas s vládními opatřeními.

Dneškem končí třetí ročník sčítání ptáků na krmítkách, takzvaná Ptačí hodinka, do které se veřejnost může zapojit tak, že po dobu jedné hodiny bude pozorovat ptáky na vybraném krmítku, a zapisovat jejich počet do formuláře.

V Litoměřicích zahraje letos poprvé Sváťovo divadlo opět na živo. Tentokrát se nebude hrát z tržnice Felixe Holzmanna z důvodu počasí. Pohádku je tedy možné sledovat pouze on-line.

Součástí Tříkrálové sbírky je také koncert, který bude v přímém přenosu vysílat od 18 hodin Česká televize. Bude jím provázet Martina Kociánová a Jan Čenský, účinkovat budou například Alena Antalová, Anna K., Michal Hrůza a Pokáč.

V Kyrgyzstánu budou prezidentské volby a současně s nimi i referendum o změnách v ústavě.

NyníKoncert vážné a duchovní...
Skladba: Symfonie číslo 3 d moll - šestá věta - Langsam Tempo I; Autor: Mahler Gustav; Dirigent: Bernstein Leonard; Sóla: Ludwig Christa - alt; Soubor: New Yokrkští sboroví umělci, Brooklynský chlapecký sbor
23:50Duchovní slovo
23:58Půlnoční modlitba
00:00Hymna a chorál Svatý...
00:05Dopoledne s Proglasem
01:00Komorní hudba
02:00Z archivu vzdělávacích...

Zpravodajství na Proglasu

Zprávy pro lidi dobré vůle ve všední dny v 10, 13, 15 a 20 hodin; v sobotu v 10 a 15 hodin

Zrcadlo týdne v sobotu od 18. hodiny

13+ každý všední den krátce po 13. hodině

Regiony

Regiony