Hradec Králové navštíví indičtí biskupové

Hradec Králové navštíví indičtí biskupové
11. května 2015 Události Autor: Petr Pospíšil

V květnu slaví Diecézní charita Hradec Králové 15. výročí projektu Adopce na dálku, který už pomohl ke vzdělání více než 5500 chudých dětí v indickém státě Karnataka. Při této příležitosti přijedou do Hradce Králové partneři projektu z Indie arcibiskup Bernard Moras z Bangalore, biskup Peter Machado a vedoucí projektu Alwyn Sudhir z Belgaum.

„Chtějí především osobně poděkovat dárcům. Setkají se s nimi v sobotu 16. května v prostorách knihovny města Hradec Králové a během svého krátkého pobytu navštíví také studenty Střední zdravotnické školy a Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy, kteří také podporují indické školáky ve studiu“, řekla k účelu návštěvy tisková mluvčí Diecézní charity Hradec Králové Jana Karasová.

Setkání s dárci začne v 10.00 hod. doprovodným programem a po setkání v 16.00 hod. bude pomocný biskup Mons. Josef Kajnek spolu s prezidentem Diecézní charity Mons. Josefem Suchárem a indickými biskupy sloužit děkovnou mši svatou v kostele Božského srdce Páně na Pražském předměstí.

Zprávy pro lidi dobré vůle

v 11, 13, 15 a 20 hodin.
V sobotu v 11 a 15 hodin, od 18 Zrcadlo týdne.

Pozvánky a informace z regionů ve všední den v 7.15, v sobotu od 9 hodin.

Regiony

Regiony