Godzone tour se letos uskuteční formou koncertního filmu

Godzone tour se letos uskuteční formou koncertního filmu
25. listopadu 2020 Události Autor: Jaroslava Otradovcová

Posledních několik let obvykle míří v tomto období stovky mladých z Česka do slovenských měst na evangelizační projekt Godzone tour 2020. Vzhledem k tomu, že protiepidemická opatření neumožňují takováto setkávání, organizátoři se letošní turné rozhodli nabídnout online v podobě koncertního filmu s názvem TO, na čem záleží.

Filmové zpracování Godzone tour je výsledkem natáčení, které proběhlo v druhém listopadovém týdnu ve spolupráci s režisérem a mnohými profesionály z filmového průmyslu. Turné tak dostalo novou podobu i úroveň, ať už z hlediska technického zpracování, hereckých výkonů či připravovaných kulis. "Vzhledem k aktuální situaci to celé proběhlo bez lidí - diváků, avšak pouze s jedním záměrem, abychom jim naději evangelia později mohli zprostředkovat v momentálně dostupné formě, v online prostoru a ZDARMA. Přestože atmosféra každoročního živého turné, kdy se tisíce lidí modlí na jednom místě, je nenahraditelná, Bůh využil i tuto situaci k dobrému. Díky prázdnému sálu jsme celou produkci mohli vytáhnout na vyšší úroveň a doufáme, že Bůh si naše úsilí Bůh použije, aby se i skrze umění, krásu a kvalitu dotkl lidských srdcí," popsal natáčení filmu vedoucí video týmu v projektu Godzone Michal Lačný.

V celovečerní produkci se opět představí Ivana Kučerová, choreografka a tanečnice působící v Divadle Nová scéna, Michaela Domovcová, herečka z košického Divadla na Peróne, ale i Samuel Kmotorka, bubeník působící v České filharmonii. Hudební produkci dotvoří také dvanáctičlenné smyčcové těleso, jehož součástí jsou umělci z celého Slovenska. Nebude chybět ani známá gospelové kapela ESPE. Všechny informace zájemci najdou na tour.godzone.sk