Godzone tour chce Ježíše přiblížit tisícům lidí

Godzone tour chce Ježíše přiblížit tisícům lidí
12. listopadu 2019 Události Autor: Jaroslava Otradovcová

Necelý týden zbývá do začátku evangelizačního projektu s názvem Godzone tour 2019, který se uskuteční v pěti slovenských městech během následujícího Týdne církve pro mládež. Vzhledem k loňské hojné účasti mladých z České republiky organizátoři nabízejí dopravu na závěrečný koncert v Bratislavě, který se uskuteční v pátek 22. listopadu.

Projekt Godzone tour 2019 spojuje biblické myšlenky s hudbou. „To, o co usilujeme není jen o číslech, ačkoli jako marketér, je často sleduji. Ve skutečnosti tu jde o změnu životů mnoha lidí, kteří po setkání s Kristem najdou novou naději, uzdravení a sílu jít dál. Jen v tomto kontextu jsou čísla skutečně důležitá, protože my toužíme vidět stovky a tisíce lidí, kteří poznají Ježíše," objasňuje jeden z organizátorů Ivan Petro. Téma Godzone tour 2019 bylo odhalena před třemi měsíci prostřednictvím klipu Jde o víc, který má přes 120 tisíc shlédnutí. Tento rok se autoři Godzone na víc rozhodli přeškrtnout své logo na znak toho, že mu v jeho činnosti šlo vždy o více než jen o svou značku. K této vizi se přidávají i další organizace a společenství, které preškrtli své logo na sociálních sítích.

Minulého ročníku se zúčastnilo přes 20 tisíc lidí. Letos organizátoři připravili pro zájemce z Česka i autobusová spojení na závěrečný večer, který se uskuteční 22. listopadu v Bratislavě. Bližší informace jsou k dispozici na webové stránce projektu a v pozvánce.