Červnové akce v Eljonu

14. května 2007 Události Autor: Pavel Chaloupka

Akce Papežských misijních děl v krkonošském středisku Eljon.

Hned několik zajímavých akcí připravují pro nejbližší týdny v krkonošském středisku Eljon  Papežská misijní díla v České republice.

Od 1. do 3. června vás zde čeká „Nauka o barvách a práce s barvami“. Tento kurz obsahuje teoretickou i praktickou část. Účastníky čeká povídání o různých teoriích vzniku barev i několik experimentů s barvou a světlem. Dále informace o třídění barev, správném názvosloví a o zákonitostech barevného kontrastu.

Další dva víkendy budou v Eljonu patřit 15. a 16. Setkání zdravotníků. Lektorkou setkání zaměstnanců hospiců i všech ostatních dlouhodobě pečujících o těžce nemocné a umírající bude Marie Svatošová. Tyto víkendy jsou koncipovány jako prevence proti syndromu vyhoření, nesou se v duchu hesla „ten, kdo hodně dává, potřebuje i sám přijímat“.

Zejména pro rodiny s malými dětmi je určen víkend s titulem „Co nám o sobě mohou říct rostliny“. Kurz plný povídání o pěstování bylinek a jejich použití pro batolata, předškoláky i jejich maminky povede zahradnice a kuchařka Boženka Dvořáková. Program doplní  praktická ukázka zahradničení a večery ručních prací za použití přírodních materiálů.

Přihlášky nejen na tyto akce čekají pořadatelé na adrese:  Středisko Eljon, Špindlerův Mlýn 33, poštovní směrovací číslo 543 51. Telefon a fax: 499 523 852. Ještě mobilní číslo: 732 580 154. Webová adres se pamatuje celkem snadno J www.eljon.cz

Zprávy pro lidi dobré vůle

v 11, 13, 15 a 20 hodin.
V sobotu v 11 a 15 hodin, od 18 Zrcadlo týdne.

Pozvánky a informace z regionů ve všední den v 7.15, v sobotu od 9 hodin.

Regiony

Regiony