Zapojte se do debaty prezidentských kandidátů na Proglasu!

Zapojte se do debaty prezidentských kandidátů na Proglasu!

Pořad v souvislostech


Debata prezidentských kandidátů
Budeme vysílat

Srpnový magazín II.
Světové setkání rodin v Dublinu
Světové setkání rodin v Dublinu
Vysílali jsme


Čeští křesťané na pomoc pronásledovaným bratřím

Čeští křesťané na pomoc pronásledovaným bratřím

Festival UNITED
Audioarchiv
4. prosince 2017 Všimli jsme si Autor: Filip Breindl

Jedním z míst, kde se k debatě sejde část kandidátů na úřad prezidenta České republiky, bude i studio Proglasu v Brně. Odvysíláme ji příští pátek 15. prosince 2017 v 15.30, opakujeme v sobotu 16.12. od 10.30. Položíme i dotazy posluchačů našeho rádia.

Účast přislíbilo sedm z devíti kandidátů - Jiří Drahoš, Pavel Fischer, Petr Hannig, Marek Hilšer, Michal Horáček, Jiří Hynek a Vratislav Kulhánek. Tým Mirka Topolánka na pozvání nereagoval a mluvčí kandidatury Miloše Zemana zopakovala jeho rozhodnutí neúčastnit se podobných debat.

Z organizačních důvodů budeme debatu předtáčet - její termín jsme s ohledem na časové možnosti kandidátů stanovili na středeční odpoledne (13.12.), ve stejný den večer se kandidáti zapojí do debaty na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Přestože nepůjde o živé vysílání, budou moci posluchači kandidátům položit otázky nepřímo, a to prostřednictvím e-mailového kontaktu na redakci nebo profilu Radia Proglas na Facebooku. V soutěžích bude také možné získat místo při vlastním natáčení diskuse ve středu odpoledne s možností položit otázku - sledujte naše vysílání!

Zprávy pro lidi dobré vůle

v 11, 13, 15 a 20 hodin.
V sobotu v 11 a 15 hodin, od 18 Zrcadlo týdne.

Pozvánky a informace z regionů ve všední den v 7.15, v sobotu od 9 hodin.

Regiony

Regiony