Vysíláme z Noci kostelů a zveme do naší kaple!

Vysíláme z Noci kostelů a zveme do naší kaple!
23. května 2018 Všimli jsme si Autor: Filip Breindl

Během pátečního odpoledne a večera uslyšíte na Proglasu živé vysílání z Noci kostelů na různých místech České republiky. Můžete být jeho součástí, pokud zavítáte do našeho brněnského sídla v Barvičově ulici 85, kde premiérově během Noci kostelů zpřístupníme kapli Svatého Ducha.

Ta slouží jako duchovní zázemí pro pracovníky a návštěvníky rádia, není určená k přímým přenosům bohoslužeb či modliteb. Návštěvníkům ukážeme studia, ve kterých se konají úterní mše svaté či modlitby růžence, ranních chval a nešpor - k nim se po 21. hodině budou moci všichni přítomní připojit, stejně jako k nočnímu kompletáři před půlnocí.

Během večera dále uslyšíte telefonické vstupy s našimi redaktory, pořadateli programů k Noci kostelů či návštěvníky akce. Tématické vysílání zahájí v 16 hodin ohlédnutí za loňskou Nocí kostelů, brzy po pořadu Všimli jsme si se spojíme s prvním respondentem, mluvčím olomouckého arcibiskupství Jiřím Gračkou. V souvislosti s Nocí kostelů 2018 připravujeme premiérový pořad Všimli jsme si se zachycením aktuálních ohlasů, vysíláme ho živě v sobotu 26. května v 11.05 (reprízy v pátek 1. června po půlnoci a od 16 hodin).

Zprávy pro lidi dobré vůle

v 11, 13, 15 a 20 hodin.
V sobotu v 11 a 15 hodin, od 18 Zrcadlo týdne.

Pozvánky a informace z regionů ve všední den v 7.15, v sobotu od 9 hodin.

Regiony

Regiony