Vysíláme z Noci kostelů a zveme do naší kaple!

Vysíláme z Noci kostelů a zveme do naší kaple!

Pořad v souvislostech


Ohlédnutí za Nocí kostelů 2018
Budeme vysílat

Církev proti zneužívání I.
Církev proti zneužívání I.
Církev proti zneužívání II.
Vysílali jsme


Církev proti zneužívání I.

Únorový magazín

Únorový magazín
Audioarchiv
23. května 2018 Všimli jsme si Autor: Filip Breindl

Během pátečního odpoledne a večera uslyšíte na Proglasu živé vysílání z Noci kostelů na různých místech České republiky. Můžete být jeho součástí, pokud zavítáte do našeho brněnského sídla v Barvičově ulici 85, kde premiérově během Noci kostelů zpřístupníme kapli Svatého Ducha.

Ta slouží jako duchovní zázemí pro pracovníky a návštěvníky rádia, není určená k přímým přenosům bohoslužeb či modliteb. Návštěvníkům ukážeme studia, ve kterých se konají úterní mše svaté či modlitby růžence, ranních chval a nešpor - k nim se po 21. hodině budou moci všichni přítomní připojit, stejně jako k nočnímu kompletáři před půlnocí.

Během večera dále uslyšíte telefonické vstupy s našimi redaktory, pořadateli programů k Noci kostelů či návštěvníky akce. Tématické vysílání zahájí v 16 hodin ohlédnutí za loňskou Nocí kostelů, brzy po pořadu Všimli jsme si se spojíme s prvním respondentem, mluvčím olomouckého arcibiskupství Jiřím Gračkou. V souvislosti s Nocí kostelů 2018 připravujeme premiérový pořad Všimli jsme si se zachycením aktuálních ohlasů, vysíláme ho živě v sobotu 26. května v 11.05 (reprízy v pátek 1. června po půlnoci a od 16 hodin).

Zprávy pro lidi dobré vůle

v 11, 13, 15 a 20 hodin.
V sobotu v 11 a 15 hodin, od 18 Zrcadlo týdne.

Pozvánky a informace z regionů ve všední den v 7.15, v sobotu od 9 hodin.

Regiony

Regiony