Všimli jsme si: Tříkrálové koledování pro potřebné lidi

Všimli jsme si: Tříkrálové koledování pro potřebné lidi

Pořad v souvislostech


Tříkrálové koledování pro potřebné lidi
Budeme vysílat

Všimli jsme si
Všimli jsme si
Všimli jsme si
Vysílali jsme


S misionáři do jihovýchodní Afriky - Malawi

S misionáři do jihovýchodní Afriky - Malawi

S misionáři do jihovýchodní Afriky - Malawi
Audioarchiv
8. ledna 2019 Všimli jsme si Autor: Filip Breindl

Na průběh letošní Tříkrálové sbírky se zaměříme v pátečním pořadu Všimli jsme si, který vysíláme 11. ledna 2019 od 9 hodin, opakujeme v sobotu v 16.55 a v pondělí po půlnoci.

Do studia přijdou ředitel Diecézní charity Brno Oldřich Haičman a koordinátorka domácí hospicové péče při brněnské charitě Jitka Sedláková. Hovořit budeme o tom, jak lidé reagují na koledníky a jaké služby mimo jiné výtěžek sbírky podpoří. Zazní také několik reportáží z průběhu tříkrálového koledování například v Ostravě, Českých Budějovicích nebo Olomouci, kde kostým jednoho z mudrců z východu oblékl také biskup Antonín Basler na cestě po místních institucích. TKS_olomouc_2019_basler_prinz_macek"Vzhledem k tomu, že jsme se oblékli do zimy, ale pak jsme mnohokrát byli ve velkém teple, kde byli lidé v košilích, jsme se trochu zapotili a teď nám zima je, ale dá se to vydržet. Hlavně aby koledování pomohlo potřebným lidem," popsal do zvuku projíždějící tramvaje před kostelem Panny Marie Sněžné. Více uslyšíte v pátečním pořadu Všimli jsme si.

Audioreportáž a fotografie z olomouckého koledování biskupa Mons. Antonína Baslera, ředitele Charity Olomouc Petra Prinze a vedoucího podpůrných činností Charity Olomouc Petra Macka:

https://www.facebook.com/studioradim/videos/2198476483700320/

 

Zprávy pro lidi dobré vůle

v 11, 13, 15 a 20 hodin.
V sobotu v 11 a 15 hodin, od 18 Zrcadlo týdne.

Pozvánky a informace z regionů ve všední den v 7.15, v sobotu od 9 hodin.

Regiony

Regiony