Všimli jsme si: Prázdninový magazín II.

Všimli jsme si: Prázdninový magazín II.

Pořad v souvislostech


Prázdninový magazín II.
Budeme vysílat

Hlas křesťanů v Evropské unii
Hlas křesťanů v Evropské unii
Všimli jsme si
Vysílali jsme


Ohlédnutí za Nocí kostelů

Magazín před prázdninami

Magazín před prázdninami
Audioarchiv
1. srpna 2017 Všimli jsme si Autor: Filip Breindl

První srpnové vydání pořadu Všimli jsme si znovu přiblíží některé křesťanské akce konané v těchto prázdninových dnech. Vysíláme tento pátek 4. srpna 2017 od 16 hodin, opakujeme v sobotu v 11.05.

Vypravili jsme se na Akademické týdny ve Sněžném v Orlických horách, abychom přiblížili 27. ročník této letní přednáškové akce - uslyšíte rozhovor s Juliem Kahancem z pořádajícího sdružení a také ohlasy návštěvníků.

Navázali jsme spojení s účastníky cyklistické pouti do Fatimy - organizátoři z uherskobrodského Orla bybrali jako cíl letošního ročníku portugalské poutní místo, kde probíhají oslavy 100. výročí zjevení Panny Marie. Dozvíte se, jak se plánovala trasa a organizoval přesun do Španělska, odkud se cyklisté vydávají na trasu, dále uslyšíte, jaký duchovní program putování provází a jaký mají účastníci recept na únavu a vyčerpání při zdolávání stovek kilometrů.

V závěru krátce přiblížíme letní kampaň olomoucké arcidiecézní charity Na zdraví Haiti. V jejím rámci mohou návštěvníci několika kaváren a restaurací v Olomouci, Zábřehu, Svitavách a Hranicích objednávkou vody z kohoutku a zaplacením libovolné částky přispět na zdravotnickou pomoc obyvatelům venkovské oblasti Haiti, kde olomoucká charita pomáhá dlouhodobě.

 

Zprávy pro lidi dobré vůle

v 11, 13, 15 a 20 hodin.
V sobotu v 11 a 15 hodin, od 18 Zrcadlo týdne.

Pozvánky a informace z regionů ve všední den v 7.15, v sobotu od 9 hodin.

Regiony

Regiony