Všimli jsme si: Lednový magazín

Všimli jsme si: Lednový magazín

Pořad v souvislostech


Lednový magazín
Budeme vysílat

Církev podruhé oslaví Světový den chudých
Všimli jsme si
Všimli jsme si
Vysílali jsme


Církev podruhé oslaví Světový den chudých

Církev podruhé oslaví Světový den chudých

Klimatické změny 2018
Audioarchiv
24. ledna 2018 Všimli jsme si Autor: Filip Breindl

Rozhovor s Petrem Pithartem o úřadu prezidenta České republiky, ohlédnutí za cestou papeže Františka do Jižní Ameriky a představení nově jmenovaného pomocného biskupa pražské arcidiecéze Zdenka Wasserbauera - taková témata zaznějí v posledním lednovém vydání pořadu Všimli jsme si. Vysíláme tento pátek 26. ledna 2018 od 16 hodin, opakujeme v sobotu v 11.05.

S bývalým českým premiérem a předsedou Senátu Petrem Pithartem budeme v souvislosti s vrcholícími prezidentskými volbami hovořit o tom, jak veřejnost vnímá úřad hlavy státu a jaké nároky výkon této funkce provázejí. Ohlédneme se za první letošní zahraniční cestou papeže Františka, která vedla do jihoamerických států Peru a Chile - připomeneme například jeho slova k příslušníkům domorodých kmenů v Amazonii nebo setkání s věřícími ve městě Trujillo zasaženém loňskými záplavami. V rozhovoru také představíme nově jmenovaného pomocného biskupa pražské arcidiecéze Zdenka Wasserbauera, dosavadního generálního vikáře a bývalého spirituála kněžského semináře v Praze.

NyníHudební siesta
Skladba: Symfonie C-dur op. 10 č. 4 (1773) G. 523 - Grave - Allegro e con imperio; Autor: Boccherini Luigi; Dirigent: Goritzki Johannes; Soubor: Německá komorní akademie Neuss
12:45Střípek poezie
12:50Hudební siesta -...
13:30Písničky k odpočinku
13:45Dnešek v kalendáři
14:00Sváteční pohádka
14:38Písničky

Zprávy pro lidi dobré vůle

v 11, 13, 15 a 20 hodin.
V sobotu v 11 a 15 hodin, od 18 Zrcadlo týdne.

Pozvánky a informace z regionů ve všední den v 7.15, v sobotu od 9 hodin.

Regiony

Regiony