Všimli jsme si: Církev a hlas mladých lidí

Všimli jsme si: Církev a hlas mladých lidí

Pořad v souvislostech


Církev a hlas mladých lidí
Budeme vysílat

Obnova pařížské katedrály Notre-Dame
Obnova pařížské katedrály Notre-Dame
Obnova pařížské katedrály Notre-Dame
Vysílali jsme


Na pomoc obětem násilí

Na pomoc obětem násilí

Na pomoc obětem násilí
Audioarchiv
22. března 2018 Všimli jsme si Autor: Filip Breindl

Poslední pořad Všimli jsme si před Velikonoci věnujeme církevním aktivitám těchto dnů zaměřeným na mladé lidi. Vysíláme v pátek 23. března 2018 od 16 hodin, opakujeme v sobotu v 11.05.

„Naslouchat hlasu, vnímavosti, víře, ale i pochybnostem a kritice mladých lidí,“ chce podle papeže Františka církev během takzvané presynody, která v tomto týdnu připravuje podklady pro podzimní biskupskou synodu zaměřenou na mladé lidi, víru a rozpoznávání povolání. Přiblížíme ji dvěma krátkými rozhovory s delegáty z České republiky Markétou Imlaufovou a Otto Medvecem. Před Květnou nedělí probíhají setkání mladých věřících s biskupy v diecézích. Ohlédneme se za tím, které už proběhlo pro ostravsko-opavskou diecézi v Hlučíně a přiblížíme to chystané v Brně na Petrově. O záměru těchto setkání jsme hovořili s ředitelem Sekce pro mládež České biskupské konference P. Kamilem Strakem, k probíhajícímu Týdnu modliteb za mládež pozve biskup Pavel Posád.  

NyníHudební siesta
Skladba: Jubilate - Pro Pánovo milosrdenství; Autor: Händel Georg Friedrich; Dirigent: Preston Simon; Sóla: Kirkby Emma, Nelson Judite, Brett Charles, Elliot Paul, Covey Rogers,Thomas David - zpěv; Soubor: Sbor katedrály v Oxfordu, The academy of ancient music
12:56Střípek poezie
13:00Hudební siesta - 2. část
13:30Písně
13:45Dnešek v kalendáři
14:00Sváteční pohádka
14:30Třikrát z Proglasu

Zprávy pro lidi dobré vůle

v 11, 13, 15 a 20 hodin.
V sobotu v 11 a 15 hodin, od 18 Zrcadlo týdne.

Pozvánky a informace z regionů ve všední den v 7.15, v sobotu od 9 hodin.

Regiony

Regiony