Litoměřice: Běh pro hospic 2019

Litoměřice: Běh pro hospic 2019

„Běh pro Hospic sv. Štěpána v Litoměřicích - Běh za dobrou věc - Dejte svému běhání smysl! Sobota 15. 06. 2019 od 8 hodin

Benefiční sportovní happening na podporu těch, kteří svůj životní běh končí. Pátý ročník běhu pro litoměřický hospic se bude konat tradičně u Hospice sv. Štěpána. Výtěžek běhu je určen na podporu služeb hospice.

Hlavní rubrika: Ústecký kraj
Rubriky: Ústecký kraj
Datum: 15. června 2019
Místo: Dómský pahorek a okolí v Litoměřicích
Organizátor: Hospic sv. Štěpána
Web: www.beh.prohospic.cz

Běh je vhodný pro zdatné sportovce, ale i pro rodiny s dětmi či veterány. Připravena je i kategorie pro rodiče s kočárky. Bude připraveno několik tras v různých délkách - pravděpodobně 1 km, 3 km a 11 km - pro různé věkové a výkonnostní skupiny. Letos jsme pozměnili směr a průběh všech tras. Trasy opět povedou částečně historickou částí města, z Dómského pahorku bývalou rybářskou čtvrtí, ne však na Střelecký ostrov, ale opačně - okolo koupaliště, po cyklostezce podle řeky Labe pak směrem k Píšťanskému jezeru a zpět. Měření závodu je zajištěno profesionální časomírou. Kapacita běhu je 700 účastníků (650 on-line + max. 50 registrací na místě). Pro účastníky bude na trase připraveno několik občerstvovacích míst s vodou v cíli pak další občerstvení i doprovodné aktivity.

Zaplacením startovného přispějete na služby našeho Hospice a zčásti se pokryjí náklady na realizaci a zajištění závodu. Registrovat se můžete až do 12. 6. Vše o běhu se dozvíte na stránkách www.beh.prohospic.cz.

Pro pomoc druhým se běhá nejlépe! Již nyní se těšíme na vaši účast.“

2019_06_beh_pro_hospic