Anglický pastor Jeff Scaldwell na Katolické charismatické konferenci

Anglický pastor Jeff Scaldwell na Katolické charismatické konferenci
10. května 2016 Události Autor: Kateřina Kovaříková

Návštěva a přednáška anglického pastora Jeffa Scaldwella a jeho manželky a nově dva duchovní koncerty v brněnských kostelech. 27. ročník Katolické charismatické konference začíná 6. července a již nyní organizátoři vědí přesný program. Mottem letošního ročníku je Před jeho tváří budeme žít, inspirováno slovy z knihy proroka Ozeáše.

Organizátoři z hnutí Katolické charismatické obnovy v čele Kateřinou Lachmanovou na setkání zvou všechny zájemce o duchovní život z jakékoliv církve i ty, kdo hledají. "O tento ročník je velký zájem. Po 14 dnech od začátku přihlašování byly naše nejoblíbenější koleje vyprodány. V současnosti je přihlášeno 2000 lidí, z toho 500 dětí, kteří se mohou účastnit paralelně probíhající dětské konference," řekla Proglasu Pavlína Pastyříková za brněnské organizátory. Přihlašování probíhá do 20. června na internetových stránkách http://konference.cho.cz/.

Program konference každoročně začíná slavnostní bohoslužbou, která se letos z brněnské katedrály přesunula přímo do pavilonu F. Další program již bude obvyklý – skládá se z přednášek, společných modliteb, bohoslužeb a kulturních akcí. Letos jsou kromě divadelních představení zařazeny také dva koncerty duchovní hudby, naopak zachovány zůstávají tradiční biblické tance i posezení u cimbálu s ochutnávkou vína. Hlavním hostem je anglický pastor Jeff Scaldwell, který konferenci navštíví se svojí manželkou Sylvií. V Anglii spolu vedou organizaci Father´s House Europe.

Zprávy pro lidi dobré vůle

v 11, 13, 15 a 20 hodin.
V sobotu v 11 a 15 hodin, od 18 Zrcadlo týdne.

Pozvánky a informace z regionů ve všední den v 7.15, v sobotu od 9 hodin.

Regiony

Regiony