13+: Speciální vydání, rozloučení současného redakčního týmu

13+: Speciální vydání, rozloučení současného redakčního týmu

Pořad v souvislostech


Speciální vydání, rozloučení současného redakčního týmu
Budeme vysílat

Tip týdne
Tip týdne
Tip týdne
Vysílali jsme


Tajemné brněnské podzemí?

Osmdesátiny doktorky Marie Svatošové

Montessori a výchova dětí
Audioarchiv
18. března 2022 13+ Autor: Filip Breindl

Současný tým 13+ dnes vysílal naposledy, kvůli odchodu části tvůrců z rádia pořad prozatím nebude pokračovat. Na závěr jsme si pro posluchače jako poděkování za přízeň připravili malé ohlédnutí. Připomněli jsme si některé ze zajímavých reakcí našich hostů a nahlédli také do zákulisí.

Od 1. října 2020 jsme odvysílali přes 350 pořadů, přivítali jsme v nich na 800 hostů, oborově i podle jmen od a do zet, od astrofyziky po zemědělství, od Anýže po Zajíce.

Na vysílání 13+ se podíleli tři moderátoři – Anežka Jakubcová, Ondřej Havlíček a Filip Breindl, mimořádně se k nim přidávala Hana Svanovská, která v případě potřeby posilovala i podpůrný redakční tým. Jeho členové měli klíčovou roli při komunikaci s hosty, při níž mnohokrát předvedli nadstandardní přesvědčovací schopnosti. Podíleli se i na přípravě otázek a zaměření rozhovoru či debaty, vyhledávali potřebné informace k tématu a zpracovávali zaznamenané výpovědi pro webové stránky či zpravodajství. Ačkoli v 13+ slyšet nebyly, vysílání by nebylo možné bez Anny Janoškové, Jany Kuklové, Jaroslavy Otradovcové a Evy Svobodové, ani bez Kateřiny Rózsové, vedoucí zpravodajské a publicistické redakce, která se aktivně podílela na vyhledávání témat i hostů. Významným článkem při realizaci byli moderátoři a moderátorky realizující spojení a reagující na případné výpadky. Dnes jsme pro vás 13+ připravili naposledy. Poslechněte si záznam v audioarchivu a podcastových aplikacích.